New OpenVPN Circumvention Service!

openvpntech_logo1

جدید: تنظیمات جدید و بسیار سریع سرور UDP:

به روز رسانی - ۲۱ خرداد ۱۳۹۳: طبق آخرین تغییرات، پروتوکل بسیار سریع UDP را مجددا راه اندازی کرده ایم.

دوستان:

پروژه‌ی آی نیتا مفتخر است که سرویس ضد فیلترینگ جدیدی راه اندازی کرده و برای استفاده عموم در اختیار همگان قرار دهد. این سرویس بر پایه پلاتفرم OpenVPN بنا شده.

برای استفاده از این سرویس، به ترتیب مراحل زیر را انجام دهید:

۱- از اینجا، شناسه کاربری و رمز اتصال آی نیتا دریافت کنید. اگر قبلا شناسه کار بری داشته اید و الان فراموش کرده اید، روی دکمه  "رمز عبور یا نام کاربری را فراموش کرده ام" کلیک کنید تا برایتان مجددا به آدرس ایمیلتان ارسال گردد.

۲- لطفا یکی از کلاینت های اوپن وی پی ان رو از این آدرسها بگیرید:

ویندوز: http://ainita.net/download/openvpn-client.msi

مک: http://ainita.net/download/openvpn-connect-1.8.3.412.dmg

آیفون - آیپد: از اپ استور، OpenVPN Connect را دریافت کنید.

اندروید: از گوگل پلی، OpenVPN Connect را دریافت کنید.

۳- این فایل تنظیمات را ( که با پروتوکل جدید و بسیار سریع UDP کار میکند )  داونلود کرده و بعد از Unzip کردن،  به نرم افزار وارد (‌ایمپورت)‌ کنید. نباید هیچ تنظیماتی وارد کنید. همه تنظیمات از جمله آدرس سرور در این فایل موجود است و به طور خودکار به کلاینت شما اضافه میشود.

نکته: اگر برای آیفون و اندروید مشکل دارید و روی تبلت یا مبایل نمیتوانید Unzip کنید، فایل تنظیمات را در کامپیوتر داونلود کرده، Unzip کنید و به خودتان ایمیل کنید تا بتوانید فایل باز شده را در تبلت یا تلفن داشته باشید.

۴- متصل شوید!

به زودی راهنمای تصویری اتصال نیز در بخش راهنماها قرار خواهد گرفت. اگر هر سوالی داشتید، میتوانید از اینجا با ما تماس بگیرید  یا در صفحه فیس بوک پروژه برای ما کامنت بگذارید.

تیم فنی پروژه آی نیتا